Plesni Klub BOLERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Plesni Klub BOLERO

Forum je prevashodno namenjen chlanovima plesnog kluba BOLERO, ali i svima onima koji zele da sa nama razmenjuju ideje, iskustva i lepe momente sa plesnog podijuma. Uzivajte!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 zakljucana sala

Go down 
4 posters
AuthorMessage
left.comp
Pocetnik
Pocetnik



Posts : 2
Join date : 2009-01-28

zakljucana sala Empty
PostSubject: zakljucana sala   zakljucana sala Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 11:29 am

zar nije nina rekla da ce sala biti otvorena od 17:00h i da mozemo da dodjemo da treniramo??? zasto se sala otkljucava tek u 20:00h i posle ????? Mad
Back to top Go down
Admin
Napredni clan zajednice
Napredni clan zajednice



Posts : 14
Join date : 2009-01-27

zakljucana sala Empty
PostSubject: Re: zakljucana sala   zakljucana sala Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 1:31 am

Moze iskren i subjektivan odgovor? Zato sto niko od vas ne trenira! Dolazite da se smarate, `vatate po svlacionici, grickate semenke i iste bacate svuda po klubu, itd... Hocu reci, da neko, BILO KO, od vas zaista trenira i radi ozbiljno stvar bi bila totalno drugacija, ali posto je tako kako je, da se ne ponavljam, ne verujem da iko ima razloga da vam na taj nacin izlazi u susret... Moj savet vam je da se uozbiljite, pocnete da radite, sve ce vam biti lakse.. ako govorimo o plesu, a ako nema veze sa sportskim plesom, dodjite u termine kada idu rekreativci i brljajte do mile volje... x)
Back to top Go down
https://bolero.board-directory.net
WeedeJr
Pocetnik
Pocetnik
WeedeJr


Posts : 2
Join date : 2009-01-30
Age : 36
Location : Novi Sad

zakljucana sala Empty
PostSubject: Re: zakljucana sala   zakljucana sala Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 1:53 am

Slažem se sa Adminom.. ali ne potpuno!! NE POSTOJI BRLJANJE!!!!! Ili trenirate ili niste u sali.. nema ono "Mama, tata idem na trening" i onda Bog zna šta radite po sali... toliko od mene za sada Very Happy
cheers
Back to top Go down
Admin
Napredni clan zajednice
Napredni clan zajednice



Posts : 14
Join date : 2009-01-27

zakljucana sala Empty
PostSubject: Re: zakljucana sala   zakljucana sala Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 1:58 am

Mislio sam sto se plesa tice, brljanje je moj termin za indiferentnost ka plesu, u stvari, za ono sto ta deca rade, kao treniraju ples, a u stvari se vataju mali manijaci po svlacionici i ometaju generalno rad kluba.. mislim, meni smetaju, ne svi, ali kada njih par pravi sranja i ostali se prikljuce...
Back to top Go down
https://bolero.board-directory.net
GuitarManiac (Florijan)
Napredni clan zajednice
Napredni clan zajednice
GuitarManiac (Florijan)


Posts : 13
Join date : 2009-01-30
Age : 31
Location : Budisava

zakljucana sala Empty
PostSubject: Re: zakljucana sala   zakljucana sala Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 1:01 pm

znam ja sam nekada visio u svlacionici odkad je bio sastanak za takmicare ja to vise neradim i negrickam semenke... a za semenke znam i znam tacno ko gricka nebi da imenujem.... za to se i ja zalim
Back to top Go down
http://myspace.com/flox_guitar
Sponsored content





zakljucana sala Empty
PostSubject: Re: zakljucana sala   zakljucana sala Icon_minitime

Back to top Go down
 
zakljucana sala
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zakljucana sala

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Plesni Klub BOLERO :: BOLERO :: Pohvale i zalbe na rad kluba-
Jump to: