Plesni Klub BOLERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Plesni Klub BOLERO

Forum je prevashodno namenjen chlanovima plesnog kluba BOLERO, ali i svima onima koji zele da sa nama razmenjuju ideje, iskustva i lepe momente sa plesnog podijuma. Uzivajte!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 zalim se na kasnjenje!!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Martina91




Posts : 1
Join date : 2009-01-27
Age : 32

zalim se na kasnjenje!! Empty
PostSubject: zalim se na kasnjenje!!   zalim se na kasnjenje!! Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 6:25 pm

Nina & co. kasne na treninge u tovarisevu...posmrzavamo se na onom minusu... :/ i sad zadnji put ja dosla kasnije, a oni dosli na vreme!! grrr :/
Back to top Go down
Admin
Napredni clan zajednice
Napredni clan zajednice



Posts : 14
Join date : 2009-01-27

zalim se na kasnjenje!! Empty
PostSubject: Re: zalim se na kasnjenje!!   zalim se na kasnjenje!! Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 6:31 pm

Ne mogu sasvim da je opravdam, ali uzmite u obzir da je cas u Tovarisevu 15 min nakon casa u Backoj Palanci, da je potrebno bar desetak minuta voznje, plus sto postoje neke administrativne obaveze predavaca nakon svakog casa. Ja sam ubedjen da ona to ne radi namerno, pa ako pokazemo malo solidarnosti i razumevanja, siguran sam da ce vam biti i cas prijatniji. Kako god, prenecu joj poruku pa cu vam preneti detalje razgovora... Rolling Eyes
Back to top Go down
https://bolero.board-directory.net
GuitarManiac (Florijan)
Napredni clan zajednice
Napredni clan zajednice
GuitarManiac (Florijan)


Posts : 13
Join date : 2009-01-30
Age : 31
Location : Budisava

zalim se na kasnjenje!! Empty
PostSubject: Re: zalim se na kasnjenje!!   zalim se na kasnjenje!! Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 1:38 am

navikni te se Nina uglavnom kasni... nema potrebe za nervozu... Very Happy
Back to top Go down
http://myspace.com/flox_guitar
Sponsored content





zalim se na kasnjenje!! Empty
PostSubject: Re: zalim se na kasnjenje!!   zalim se na kasnjenje!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
zalim se na kasnjenje!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zalim se na Forum...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Plesni Klub BOLERO :: BOLERO :: Pohvale i zalbe na rad kluba-
Jump to: